-D.

music

Britney Spears - If U seek Amy

7. června 2011 v 12:00 | Freaky girl
http://www.showbiz.cz/wp-content/uploads/2010/05/britney-spears-ringtone.jpg

Další song ze Zumby. No, já vím že většina těch písniček, co sem dávám je ze Zumby, tak ale to je jedno. Prostě jsem dneska konečně našla jak se ta písnička jmenuje, a od koho je. Jediný co jsem věděla, že se tam zpívá "Love me, hate me" a podle toho jsem to hledala. Ta písnička je fakt pecka, sice trošku starší no, ale jenom trošku. Sestavu na tu písničku taky nedávám, tam se nějak divně našlapuje, a navíc je to sestava s ručníkem, takže mě z toho bolej ruce. Ale ode dneška si u ní můžu i zpívat, když znám text, takže cike. -D.

Ricky Martin - Livin' La Vida L o c a

4. června 2011 v 14:33 | ♥
Tahle písnička ze Shreka je prostě nejlepší. Vlastně jsem jí poznala až ze Zumby, když jsme na ní začali tancovat. Je živá a rytmická. Fakt dobře se na ní tancuje, i když je to o b č a s fakt makačka.Verze ze Shreka, se mi líbí víc jak originál o Rickiho. Ale to jenom proto, že tam je "Hey,donkey!", takže v tom žádný zásadní rozdíl není, když si to tak vezmu. L i k e.

Time of my life...

12. května 2011 v 13:55 | Freaky girl

The Time - Black Eyed Peas

She looks good..

8. května 2011 v 18:45 | Freaky girl
Byla v té husté reklamě na Renault. Je hodně stará, a hodně dobrá. Taková povzbuzující. Tu jsem potřebovala, protože jsem si jí furt zpívala, ale nevěděla jsem text, takže to bylo spíš pobrukování. A je prostě staře dobrá ! :D


______________________________________________________________________________________
Nechctěl se mi psát samostatný článek, ale sem vážně šťastná. Vyhráli jsme nad Ruskem, vuéj ! Ten Artyblabla mě fakt štval, když to řeknu hezky. Nám pobije polovinu družstva, ale pak si hraje v klidu dál. Tak to mě dostali, obzvláště ty rozhodčí. I když jsme vyhráli, stejně je to nefér.
Hoši, děkujem !

Final Countdown

3. května 2011 v 19:01 | Freaky girl
Europe, já jsem tu písnička už znala, od slyšení. Ale nikdy jsem nevěděla jak se jmenuje, nebo kdo ji zpívá. Europe - Final Countdown. Od GG se mi líbí ještě víc než v originále.


Takže tu ji máte přímo od Gabriely Gunčíkový. Dala do toho opravdu všechno, obdivuji ten její ječák.

Why don't you like me..?

28. dubna 2011 v 17:08 | Freaky girl
Ehh, Grace Kelly - Mika, ta písnička je fakt skvělá, ale nejsem zrovna šťastná že jsem k ní přišla zrovna tak jak jsem k ní přišla..


I can be brown, I can be blue, ale furt budu obdivovat, tak jí dokáže vyzpívat. Má fakt dobrej hlas. Já nevyzpívám pomalu ani "Skákal pes", takže to vážně oceňuju ! Jinak se u toho tváří vážně profesionálně, na tom videu :) N°1

Hung up!

25. dubna 2011 v 9:56 | Freaky girl
Na tuhle písničku, mě včera navnadila Fecková, když jí zpívala v Superstar. V jejím podání se mi teda vůbec nelíbila, protože ze sebe fakt nevydala všechno. Ale od Madonny je dobrá.

A taky tam použila kousek písničky od Abby(mám takový neblahý tušení že to je Gimme,gimme) což je docela trapný,že, si mohla taky vymyslet něco svýho. Ale jinak se fakt dobrá, taneční.

Deep inside, your mind

21. dubna 2011 v 15:45 | Freaky girl
Flashdance.. Docela stará, ale v dnešní době je písnička stará i když vznikla teprve před 2 měsíci. Byla přidána, přesně tahle, v únoru 2O1O, ale je už starší.Mnohem. Nelíbí se 86 lidem. 86 lidí nikdy nevidělo Flashdace, a netancovalo. Podle mě :-D Jinak ta písnička je fakt dobrá, "make me so happy" a měly jsme jí s Jarlou ve videu, že ? :-)

It feels my heart..

13. dubna 2011 v 17:18 | Freaky girl

Bad boys.. Something is complicated. Flo ridaa,Alexandra Bruke.
Nevím kde sem na ní přišla. Prostě mi jednoho dne v hlavě zaznělo
"Bad Boys" tak sem se jí snažila najít. A našla :-D Je dobrá, docela hodně
stará, taneční. (Ooh way, Ooh wah !)

No one know me..

8. dubna 2011 v 22:47 | Freaky girl
Mad Word - Gary Jules, tu písničku znám už hodně dlouho,vlastně od druhé
Superstar, kde jí hráli při vyřazování . Krásně se při ní brečí, vzpomíná. Je docela
náročná na text,a tak :) Ale mám jí ráda,asi nejradši ze všech pomalých,smutných
písniček :-)
Dobrouu nooc :-*
 
 

Reklama