-D.

Květen 2011

5nej'photos - P E A C E

27. května 2011 v 18:33 | Freaky girl |  photos
5nej'photos z weheartit na téma P E A C E

http://data.whicdn.com/images/10132202/tumblr_llph36z3RC1qeq4pso1_500_large.jpg?1306364036

We no speak americano.

27. května 2011 v 14:12 | Freaky girl |  Dear diary...
Drink it up ! Good girl... Koukám se na Pretty Little Liars. Potom budu přepisovat CELEJ sešit z matiky. Potom, no žádný potom nebude, protože to prostě nemůžu dát. Navíc jdu zítra na oslavu, takže budu muset přepisovat dopoledne. Zábava na celý den. Opravdu. Ještě ke všemu MATIKA. Bože, za co mě trestáš. Příští rok si VÁŽNĚ budu vést sešit, přehledně, a dopisovat. A nebo ne, radši nebudu nikdy chybět, abych to dopisovat nemusela. Ach jo. Fakt se na to těším. Už se my načetly PLL. Takže, já dopíšu tenhle článek, dokoukám PLL, sklidím farmu / farmerama, nemám živou +k dyby jste si mě chtěl někdo přidat, tak MissSalvatore, dík :D / a pak půjdu přepisovat sešit. Jo, super program na Friday evening. Shitday. Báj

5nej'photos - C O C A C O L A

26. května 2011 v 14:11 | Freaky girl |  photos
5nej'photos z weheartit na téma COCA COLA.

http://data.whicdn.com/images/10028074/tumblr_llm0keXtD31qkvwf6o1_500_large.png?1306092816

Hey Nah Neh Nah

26. května 2011 v 14:00 | Freaky girl |  Dear diary...

Folloving all my Enemi'z ( F.A.M.E)

24. května 2011 v 16:23 | Freaky girl

Když na tebe někdo křičí, usměj se, a měj ho v pi*i ! Přesně. Potřebuju nové plavky. Akutně. Ale zase sem dost náročná. Nejdřív jsem si vymyslela, že chci vestičku. Světlou a dlouhou. Jenomže všude mají spíš jenom krátký a tmavý, takže jsem se na to vybodla. Počkám si do Španělska. Ale ty plavky nepočkají do Španělska, protože je už ve Španělsku potřebuju mít :D A taky do bazénu (Jarly, pozn. autora :D) - KTERÁ MÁ DNESKA SVÁTEK ! Kdo přijde na to, jak se jmenuje ? :D (btw, Jalmunde, básničku ještě nemám hotovou, ale už bude). Zpátky k těm plavkám. Chci růžový ( ale klidně i žlutý, nebo modrý :D), s volánkama. Normální ! :D Jasně, že nenormální plavky asi neexistujou,no. To sem dořešila plavky. Teď. Jelikož jsem přečetla asi 5× všech devět dílů Princezniných deníků, tak jsem DOCELA naštvaná, že ten desátý, prostě nechtějí vydat. Chci si ho přečíst ! I na Slovensku už ho mají / "Navždy princeznou"/. Shit. Jinak ano, na té fotce to sem já. Dál to nekomentuju :D + chci brigádu !

I gotta feelin'

19. května 2011 v 14:34 | Freaky girl |  Dear diary...

Numeru uno .. °1 California dreamin' Španělsko. Už je to tu zase. Chci tam. Mamka si dneska byla u Čedoku pro katalogy. Pokud se to podaří, jakože nepodaří, tak budu na DESET (jako DESET, chápete) dnů sama doma. Docela "fájn". Včera - přežila jsem školní výlet! Přijeli jsme asi o hodinu déle než jsme měli - na dálnicích se nedalo jet ( hm, a pak že dálnice je ta nejrychlejší možnost pro autobus, aha). V autě řidič nechtěl otevřít zadní okno, takže jsme tam málem zemřeli na nedostatek přísunu kyslíku. Pak tam slečny stříkaly deodorantama, takže to tam smrdělo jak v bordelu (jo,jo, přesně tak+ se tam dýchalo ještě hůř). Shit. Když nepočítám cestu dlouhou 4 km pořád do kopce který měl sklon asi 80° tak to jde. Aspoň, že potom v autobuse byla nějaká sranda. Taky jsme s kámoškou u soutoku Labe & Vltavy přemýšlely, jestli se Labe vlévá do Vltavy, nebo naopak. Jak to jako přesně zjistili. A taky o nesmrtelnosti chrousta. Což je taky na dlouhé uvažování. Really.Dneska - měla jsem pizzu. Hawai, jinou snad ani nejím, teda spíš sem jinou ještě neměla. Před chvíli jsem si zopakovla celý mistrovství světa v hokeji ( 2011 i 2010 - RACHNA KACHNA, TOTO LETĚLO). Potom jsem si udělala krásnou plochu s našima hokejistama ( Eliáš, Jágr, Rolínek, Židlický, Průcha, Z.Michálek, M.Michálek, Pavelec, Frolík, Čáslava, Štěpánek, Marek, Rachůnek,Škoula, Havlát, Červenka, Plekanec, no, to sou asi všichni co tam mám :D) Zítra - jenom 4 hodiny, yahoo. A potom k Aničce na oslavu (+grilovačka ♥ -> jídlo). A další plány vážně nemám. Teď si jenom postěžuju, jak je strášně nefér, že další série TVD bude až po prázdninách ( na co se mám jako koukat?). Hrůza to je, hrůza. Jinak, už jste byl někdo na Pirázech z Karibiku ? Jestli yep, jaké to bylo ? :D (pochopte, potřebuju vědět, jestli tam fakt už nebudu Orlando Bloom, nebo bude).

Sex , drogy & rock 'n' roll

17. května 2011 v 19:04 | Freaky girl |  Dear diary...

Ditt.. eternal peacemaker. Dostali jsme třídní fotky. Každý rok je to to samé. Jaj, už zase píšu spisovně. Netuším, jestli je to dobře, nebo špatně. K těm fotkám. Jako každý rok - všichni tam vypadáme jak kdyby jsme si před tím dali minimálně jednoho jointa. Něco jako třída zhulenců. Já tam vypadám, jako kdyby zabili Iana / pozn. autora : vyděšenej, nechápavej, zaskočenej a umučenej výraz /. Alespoň, že tohle bylo už nespisovně :D Zase skáču od jednoho tématu ke druhýmu. Škola truchlí. Na nástěnce, kde je obyčejně supl, je teď supl + parte. Nedá se to vydržet. Zítra, tzn. středa, pokud bych tenhle článek náhodou nestihla do půlnoci dopsat, jedeme se třídou zhulenců na celodenní výlet po středních čechách. Bullshit. Nikdy jsem moc neproklínala pátek 13. Byl to pro mě normální den. Jako každý jiný. Ale letos to bylo jinak. Zatím, mám Bylinky, báj.

My "creative" soul part.2

17. května 2011 v 16:12 | Freaky girl |  graphic

Aktuálnější, trošku...

My "creative" soul part.1

15. května 2011 v 13:20 | Freaky girl |  graphic


Stupid boys.

15. května 2011 v 12:38 | Freaky girl |  Dear diary...

Today, Tomorrow,... Vážně, den začal opravdu pěkně. DOUFÁM, že to takle bude každou "sladkou" neděli. A taky DOUFÁM, že se to odpoledne spraví. Po obědě si půjdu nakreslit vlajku, jako správný fanda ! Musíme to nad tím Ruskem vyhrát. Dokázali jsme to loni i letos, takže to znamená, že to dokážeme znovu ! I když nás Švédové porazili, mě to nevadí. Vyhráli snad oni 7× po sobě bez jediný prohry ? Ne :) Tak se můžou jít zahrabat, protože my jsme, jak s oblibou říkám : MISTŘI I BEZ ZLATA ! Takže dneska všichni od čtvrt na pět žhavte dráty u televize ! Jinak, včera jsme s Jalmundem na procházce (hledat šeřík :D)- mise neúspěšná)! Jarla řikala všechno čtyřikrát, a já jsem mluvila spisovně, a jako prezident (pokoušela jsem se):D Potom jsme šli fotit pampelišky, ale na žádný fotce ta pampeliška vidět nebyla :)) :D + Jarla odmítala jít se fotit do řepky! :D Taky jsem zapoměla na muslli, místo coly ( máme doma stejný muslli i misky! :D). Toť vše, maybe, see U soon, F.g