-D.

Duben 2011

Free LAY>> OO2

30. dubna 2011 v 16:34 | Freaky girl |  graphic
Glee, nebudu tvrdit, jak mám Glee strašně ráda a tak, protože to není pravda. Viděla jsem jenom jeden díl, takže nemůžu soudit, ale za tu dobu na mě zapůsobil docela slibně, i když jsem nepostřehla o co tam přesně jde.

Vyhrabala jsem ho někde v notebooku, je už docela starej, teda na můj vkus. Barvy šedivá, tmavě růžová, a skoro černá. Menu je jak nahoře, tak dole. Je tam taky nápis Glee, ale ten není moc vidět.Takže náhled zase pod kecama, a vážnější zájem do komentářů.
Náhled │ Stáhnout

Come on .. Damon !

30. dubna 2011 v 10:23 | Freaky girl |  Dear diary...

Ten obrázek mi připoměl Legoland, tu horskou dráhu. Tam sem na ní byla poprvé. Když jsem na ní vlezla prvně tak řikám- "Dobře, tak jednou, a víc krát ani ťuk"no, a pak jsem tam šla asi nejméně 2Okrát. A pokaždé jsem se bála, že sletim dolů, ale nějak se nestalo. Včerá, jsme byly s Jalmundem venku, a "trošku" [ asi celý odpoledne ] jsme natáčely. To je hrozný, zkuste se snažit, a mluvit anglicky, a dát do toho anglickej přízvuk. Trošku to nejde :D "Reading is for dreamers, not for realists!" A ještě jak je tam hodně těch "r" tak už to bylo zabitý. Dneska, pomáhat paní Light na stanoviště, protože tam bude něco pro malý děti, jakože jsou čarodějnice. Vím, koho bychom mohly upálit, ale nebudu to zvěřejňovat (ono je těch tipů víc :D). Toť plán na dnešní odpoledne, a o večeru vůbec nevím, ten bude asi doma, dávají Piráty z Karibiku, ještě uvidím. Jak slavíte čarodějnice vy ? Doufám, že záživněji, než já.. btw, promiňte, že je půlka článku napsaná spisovně a druhá ne, ale někde se mi tam hovorová řeč hodí, a někde mi je proti srsti :D - a to žádnou srst nemám)


Blend OO3

29. dubna 2011 v 18:39 | Freaky girl |  graphic
Damn it, totálně absolutně nepoužitelný. S Candice Accola. Poslední dobou se mi v grafice hooodně daří, ironicky.
Možná tak do spalovny. Tímto jsem chudáka Candice pěkně pošpinila. Doufám, že mi to někdy odpustí :D + původně to byla černobílá, ale Cross Process do toho vnesl trošku barvy, takže má nádech do retra. Servus.

Empire state of Mind

29. dubna 2011 v 14:37 | Freaky girl |  Dear diary...

Zrovna jsem dokoukala The Vampire Diaries 2×20, mám k tomu dvě slova - a kurva. Začínám si zvykat, že mě vždycky něco překvapí, i když si řikám, že už mě nic překvapit nemůže. Jedině kdyby v Mystic Falls začali běhat zombíci, ale to se snad nestane. Takže mě to malinko šokovalo, všechno co se tam stalo, hlavně nakonci - Damon. "What is it ?", "Ou, it's wirewolf's bite" No to jsem z toho šťastná, vážně. Jinak - konečně víkend! Jsem v tý škole byla dva dny a stačilo mi to, jsem naprosto znechucená. Ani se mi nějak nechce zvykat na to, že musím ráno vstávat, a každý den se vracet domů někdy v pět, na to nemám psychyku. Hiatus. Už aby byly další prázdniny, nejlépe ty velký, pořádně dlouhý, protože po nich následuje Španělsko, taneční a podobně. "Everything is gonna be alright". Včera mi končila zumba v půl 9, ale přišla jsem domů až ve čtvrt na deset (tedy o 45 minut dýl), protože jsme s Jarlou přemejšlely, jak jsme mohly udělat z naší lektorky, která se jmenuje Jana Pravá, zkomoleninu takovou, že z toho vzniklo Dobrev Light ( Dobrev nemá s Janou nic společného, ale Prává -> Right-> Light). Ale když si to tak vezmu, zas až tak špatně neskončila, jenom je místo Pravé- Světlá. Ani pomalu nemluvím o tom, že jsme z Iana udělaly - Jan Joska Termoska Máslo ( Ian = Jan, druhé jméno Iana je Joseph, proto Joska, s tím se rýmovalo termoska, a když si řeknete Somerhalder, ale s "l" místo "r" tak je z toho Somelhaldel, což Jarla prohlásila, že to zní jak máslo). Chudák Ian, oproti němu paní Light dopadla ještě dobře. Servus !

Why don't you like me..?

28. dubna 2011 v 17:08 | Freaky girl |  music
Ehh, Grace Kelly - Mika, ta písnička je fakt skvělá, ale nejsem zrovna šťastná že jsem k ní přišla zrovna tak jak jsem k ní přišla..


I can be brown, I can be blue, ale furt budu obdivovat, tak jí dokáže vyzpívat. Má fakt dobrej hlas. Já nevyzpívám pomalu ani "Skákal pes", takže to vážně oceňuju ! Jinak se u toho tváří vážně profesionálně, na tom videu :) N°1

Fuckin' princess

28. dubna 2011 v 15:24 | Freaky girl |  Dear diary...

Massie, tohle je náš oufit! Ale to je jenom ten k letnímu sídlu, do Hollywoodu si samozdřejmě pořídíme něco jiného, bude-li to možné :D Docela Channel pod naší úroveň. Konec fantazie, vraťme se do přítomnosti. Zrovna jsem přijela ze školy, protože, prostě proto že nám odpadla odpoledka. Informatika. Jsem nadšená, protože už 15. března jsme měli mít hotovou seminárku, a ještě jsme se k ní nedostali, ale tak nevadí, protože jsem jí stejně neudělala. I když mi to je uplně jedno, ale byla jsem ráda když na mě dneska spolužák : "Dituš, koukala ses na supl?" Moje reakce :"Ne měla bych?" A prostě mi oznámil že nám odpodá informatika, takže jsem o dvě a půl hodiny dřív domá. Yahoo. Asi Vás to hodně zajímá, já vím. Zrovna se tu koukám, kdo by měl hrát ve Vampire Academy Movie, a je to docela fajn. Ben Barnes jako Dimitrij, i když si představuju Dimitrije uplně jinak,nevadíí. A nejvíc se mi líbí Adrian, bejt tou spisovatelkou, tak přepíšu tu knížku, protože není možný, aby si ve filmu Rose prostě nevybrala Adrina, když ho bude hrát Chace Crawford ! V sedm na Zumbu, konečně. Poslední dobou se mi na ní chce víc a víc. To bude tím snažením a úsměvem ( smile&wave ) a tím, že ještě nedala pryč 5 Letras ( musika&blůza ). Jinak jsem napsala velikonoční fejeton, který je vlastně úvaha, ale zjistila jsem, že je jedno co to bude. Takže to budu muset ještě nějak vyšperkovat, protože to moc nedává smysl, je to celé nějaké přeházené. No, tak se koukněte, kdo bude hrát koho, a já se s Vámi prozatím loučím ;)
http://data.whicdn.com/images/8475185/My_Vampire_Academy_Cast_by_EllieJelly666_large.jpg?1301840606
( a královnu Taťanu bude hrát jako kdo, duch? :D)
(+ se mi zdá, ta co má hrát Lissu nějak stará :D)

Do it like a brother, Do it like a dude

27. dubna 2011 v 13:09 | Freaky girl |  Dear diary...

Všechno pochopíš, až když už je příliš pozdě.. Grab my crotch, wear my hat low like you. Trošku sprostější písnička, ale je prostě nejlepší ! Jessica J, no, co dodat . Moje sestra je opravdu hodná, že si šla ven jezdit na koloběžce, aspoň mě neobtěžuje :D Aha, tak nic, už je tady, a obtěžuje mě že chce hrát hry. Zrovna strká hlavu do skříně aby nemusela poslouchat Jessicu, prý je to hrozný. Nevíí :D A to jí musím mít na krku ještě dvě hodiny, grr. A zítra zase do školy, zachraňte mě někdo.Ale ! Zítra je taky Zumba, což znamená "smile&wave" a nebo taky "musiqa&blůza" takže to je v pohodě. A taky zítra "The Last Day" ! Takže to zase nevypadá na tak hroznej den, kromě toho, už už mám mít 2 měsíce vypracovanou seminárku, a jaksi, jí prostě nemám. Ale to vás asi hodně zajímá, no. Dále, jsem začala dělat avatary do Mini Challenge, udělala jsem tři, a dál jsem se neodvážila, protože vydaly fakt hrozně, takže začnu od začátku. To jsem nadšená :D Opravdu, make ♥, not war !

P i e c e OO5

27. dubna 2011 v 10:38 | Freaky girl |  photos
http://data.whicdn.com/images/9184091/tumblr_lk8huvnQvS1qd1nwyo1_500_large.jpg?1303785016
Gucci, tak o tom si můžu nechat snad jenom zdát (teda až na tu budoucnost, to jich budu mít 515454 :D)

Something about me, (arrogant&evil)

26. dubna 2011 v 14:53 | Freaky girl
Protože jsem chtěla napsat něco, co by mělo smysl( i když zrovna můj život zrovna smysl nemá), tak jsem se rozhodla, že se trošku představím, protože mám teď před vámi tak trošku skrytou identitu/na jednu stranu dobře/.

Tákže, začnu v minulosti.. Narodila jsem se v Mladý Boleslavi. A k mé smůle, jsem tam žila ještě dalších, dlouhých jedenáct let. Ty prázdniny, po mých jedenáctých narozeninách, jsme se přestěhovali, spolu s rodičema a sestrou, do takový, tehdy ještě vesničky, kde žiju do teď (takže už 4 roky, pokud umím počítat). Když jsme se přestěhovali, začala jsem taky chodit na gympl - první životní osudová chyba, i když né až zas tak velká, jak poslední dobou zjišťuju. Takže mi je čerstvě patnáct (03. dubna) a mezi moje největší zájmy patří ZUMBA, protože poslední dobou nic jiného nepodnikám. Prostě každé pondělí a čtvrtky chodím s Jarlou&Horlou a s Verl na zumbu (Horla chodí v zásadě jenom když nemají doma k večeři Mekáč:D, protože pak by ho nemohla sníst,že). Někde v minulosti jsem taky hrála volejbal, chodila na aerobik, a jednu dobu taky tancovala country- se slečnou Horlou (jo, čtete dobře, a nejsem na to zrovna pyšná). Můj život se točí jenom okolo The Vampire Diaries, Zumby, jídla & spánku. S tím bych přežila :-D Team Delena! Když se mě někdo zeptá, co chci dělat, tak jsem pak ještě dlouho naštvaná, protože mě s tím všici otravují, a já fakt nemám ani tucha. Vlastně mám. Společně s Jarlou, lektorky Zumby a topenáři (+ vlastníci firmy la'Dorta,nebo jak to bylo :D) Naše budoucnost je asi taková to - 4 auta (KAŽDÁ), Jarmund 12 (ZLATÝCH)kreditek, mě stačí 3, 50 párů lodiček od Gucciho, 50 párů conversek, džíny na míru od Prady, uklízečku, chůvu , kuchařku( uklízečce koupíme myčku, aby to chudinka nemyla ručně), bazén v obýváku, solární panely na střeše a barák v Židněvsi (v tý odlehlý části) . Toť do budoucnosti, a neboť budeme lektorky Zumby, tak budeme mít i Zumba studio. ALE POZOR ! Škvtqův dvort(Krtkův dort) si budeme píct sami, protože v tom jsme mistři světa! To je asi tak vše, k mému životu. Jinak Jarly babička je i moje babička( a má Disney Channel!)

◄Tahle fotka nikdy neomrzí. Prostě na pískovišti, v tý horší části Židněvse, u tenisových kurtů. Společně s Jarmundem. Já sem nalevo, Jarmund napravo. Ano, ano, já mám v ruce nějakej drsňáckej,umělohmotnej nákláďáček a Jarmund lopatičku a hrabičky. Fotka napravo("ČUM") prokazuje, že jsme z gymnázia. Je
focená s Helčou, Helčiným foťákem. Je to v Praze, na jakési interaktivní výstavě, kde byl strašný rámus, a hemžilo se to tam malýma děckama, který jsou ovšem strašně zákeřný a berou ostatním kuličky. To čum jsme tam nenapsaly my, ale je to originální, bez toho "ne" na začátku. Vlevo, modrá košile já, pruhovaná mikina, Helča :) Jááá, sem časem ještě přidám můj Playlist, ale jelikož seznam mám nahoře na noťasu, tak až se tam dostanu :) To bude asi vše, ještě jsem sem chtěla dát fotku s Horlou, ale takovou máme jen zezadu, takže to radši ne :-D
Přidávám Playlist, jen některé songy :
×××××
+ oblíbený knížky : Upíří deníky, edice Princezniny deníky, edice Vampýrská akademie, edice Školy noci, Stmívání (...), edice Klukům vstup zakázán, Proč ? 13) proto, Holky jako nitky, Léto2, je jich hodně :-D
+ oblíbený stár : Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Taylor Lautner, Matt Davis, Noah Ellenwood, Bob Marley, Ryan Shlecker..

Free LAY>> OO1

26. dubna 2011 v 14:10 | Freaky girl |  graphic
Zase ten Ian, no nemůžu si pomoct,že. Nejdřív měl skončit v koši, jakože tam skončil,ale potom jsem si to rozmyslela, a zase ho obnovila. No, je uplně na nic, skoro nepoužitelnej. Nápisy nejsou dodělaný, protože kdyby ho někdo chtěl, tak jsem tam nemohla nic napsat.

Dělala jsem ho asi 15 minut, asi proto se mi nelíbí, protože je odfláknutý. A jak jsem řekla- ještě tam nejsou žádné nápisy. Takže tomu chybí to oživení. Barvy jsou světlý, teplý,zdá se mi, že se hodí na tuhle dobu. Pokud o něj někdo bude mít zájem, jakože nebude, tak náhled je pod těmahle kecama, a vážnej zájem do komentářů ;)
Náhled │ Stáhnout


________________________________________________________________
Já už bych měla fakt udělat nějakou tu rubriku, do který bych to srovnala,
to mám vše rozházené :-D